Zajęcia szachowe

ikona pinezka

ul. ks. Jana Przytockiego 10, Siepraw

Czy myśląc o kolejnej planszówce na półce swojego dziecka pamiętamy o grze królewskiej, która od VI wieku naszej ery kształtuje największe umysły świata? Gra w szachy uczy logicznego myślenia, rozwija zdolności analizy i planowania. To również świetny sposób na wsparcie kształtującej się wytrwałości i konsekwencji w realizowaniu planów. Gra uczy przestrzegania zasad i szacunku do rywala, rozgrywki dają okazję do nauki akceptacji porażki i wyciągania wniosków z własnych błędów.

Zapraszamy Wasze dzieci do dołączenia do naszej szachowej przygody. Spotkania odbywają się w niewielkich grupach, do których uczestnicy przypisywani są według poziomu wiedzy szachowej oraz wieku. Na zajęciach mali zawodnicy doskonalą swoje umiejętności poprzez naukę teorii, rozwiązywanie zadań, rozgrywanie i analizę partii. Zajęcia organizowane są przez Myślenicką Akademię Talentów (MAT Myślenice) we współpracy z naszym Ośrodkiem Kultury.

Zajęcia ruszają 14 września 2023.

OFERTA

---

Oferta

ikona uczestnicy

Dla kogo?

Dzieci w wieku od 6 do 13 lat
ikona zegar

Kiedy?

grupa początkująca
czwartki godz. 16:30-17:30
grupa średnio zaawansowana i zaawansowana
czwartki godz. 17:30-18:30

ikona portfel

Opłata

Opłata semestralna 300 zł
ikona instruktor

Instruktorzy

Marcin Maniecki
Miłośnik szachów, który pierwsze partie rozgrywał już w wieku 6 lat. Wieloletni gracz klubu Elektron Dobczyce, aktualnie związany z Sekcją Szachową TKKF Dobczyce.

Więcej informacji:

+48 12 271 05 95